Часи роботи

 • ISIDA Медмістечко

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Пологи

Іванюта Олена Веніамінівна

Завідуюча акушерським відділенням, лікар акушер-гінеколог
Розрахуйте вартість пологів Онлайн-калькулятор

Пологовий ISIDA — це професійна допомога в комфортних умовах, перевірена часом

Пологи – це дуже індивідуальний процес, у кожної жінки він проходить з певними особливостями. Знання етапів пологового процесу допоможе сконцентруватися на тому, що слід робити в кожен конкретний момент.

Попередній план

Майбутня мама, яка спостерігається в ISIDA, може укласти договір на пологи з будь-якого тижня вагітності. Цей момент важливий не тільки з юридичної точки зору, але і з медичної. Незадовго до пологів пацієнтка проходить огляд у акушера-гінеколога, який складає попередній план ведення пологів. Потім він може бути переглянутий в залежності від клінічної ситуації, проте, в будь-якому випадку, це надійна підстраховка. Заздалегідь знаючи про можливі ризики, доктор обере найбільш оптимальну стратегію і разом з майбутньою мамою складе план дій.

Вибір на користь пологового ISIDA

Жінці, яка спостерігалася в іншому медзакладі, але прийняла рішення народжувати в ISIDA, необхідно оформити договір на пологи на 35-36 тижнях вагітності. Для цього потрібні паспорт та заповнена обмінна карта з результатами всіх обстежень вагітної. В ISIDA необхідно буде зробити УЗД і пройти огляди у терапевта і акушера-гінеколога. Продовжувати спостереження до пологів у попереднього лікаря або перейти під опіку фахівців ISIDA, вирішує пацієнтка.

Зовсім скоро

Нормальні пологи відбуваються з 37-ї по 41-й тиждень вагітності. Перші ознаки їх наближення є провісниками. Це відчутні, але ще рідкісні болі внизу живота. Вони можуть з'явитися за день або навіть за кілька діб до пологів. На цьому етапі правильним рішенням буде дзвінок в клініку. У пакет з ведення пологів в клініці ISIDA входить така послуга, як виклик карети швидкої медичної допомоги. Доктор підкаже, скористатися цією можливістю зараз або трохи почекати. Якщо пацієнтка прибула в пологовий будинок занадто рано, після консультації лікаря майбутні батьки приймають рішенні залишитися під наглядом фахівців ISIDA чи повернутись додому.

1-й період: пора в пологовий будинок

Про перехід до активної фази пологів свідчать регулярні – кожні 5 хвилин – перейми. Якщо з'явилися суттєві виділення або ж води відійшли без ознак перейм, в пологовий будинок необхідно їхати негайно. Із собою досить мати паспорт і обмінну карту – все інше забезпечить ISIDA. Лікар огляне пацієнтку, оцінить медичну ситуацію і разом з пацієнткою обговорять подальший перебіг пологів. Акушерка допоможе переодягнутися в спеціальний одяг, а також здійснити гігієнічні процедури. Далі медичний персонал буде контролювати процес пологів і надавати необхідну медичну допомогу. Спеціальна апаратура буде відстежувати частоту перейм і серцебиття малюка. Лікар час від часу перевірятиме стан розкриття шийки матки.

2-й період: народження крихітки

Коли шийка повністю розкриється, настає найвідповідальніший момент. Малюка до появи на світ підштовхують потуги – сильні мимовільні напруження м'язів під час сутичок. Лікарі будуть пояснювати пацієнтці, що саме відбувається в даний момент і радити, як себе вести, щоб потуги були максимально ефективними. Потужний період може тривати 1-2 години, і завершується народженням дитини. Немовля витирають стерильною пелюшкою і викладають мамі на груди. Пуповину перетискають і перерізають після того, як припиняється її пульсація.

3-й період: заключний

Заключний етап – народження дитячого місця. Після відділення плаценти лікар оглядає родові шляхи. Потім пацієнтка перебуває в пологовому залі ще 2 години, це необхідно для контролю над виділеннями і скороченням матки. За цей час неонатологи уважно оглянуть новонародженого. Ще в пологовому залі може відбутися перше годування крихітки, а за бажанням – і перше знайомство з татом, викладання дитини на його груди.

Після пологів

Мама і немовля отримують допомогу медперсоналу у всіх питаннях. Їх забезпечують всім необхідним: одягом, постільною білизною, косметичними наборами, харчуванням. Після фізіологічних пологів виписка відбувається після двох повних діб, в разі кесаревого розтину – після чотирьох. Якщо з боку матері або дитини є медичні показання для того, щоб затриматися в стаціонарі, доплачувати за перебування в клініці не доведеться.

Дикусарова Світлана Миколаївна, головний лікар клініки:

  * «Детально дізнатися про перебіг пологів в ISIDA можна на консультації у лікаря, на семінарах «Радість народження» програми ISIDA weekend, а також в Школі майбутніх батьків нашої клініки. Розуміти, як проходять пологи, дуже важливо. Разом з тим, народження дитини – це дуже індивідуальний процес. Відхилення від класичної схеми, яка описана в підручниках і протоколах, зовсім не є небезпечними. Запорука успіху – спільні зусилля: від лікарів потрібно професіоналізм, а від пацієнтки – довіру до медперсоналу»* Народження малюка – це один з найяскравіших і трепетних моментів в житті кожної матері. Ми з величезною радістю проживемо цей важливий, відповідальний і довгоочікуваний період разом з Вами.

Пологи в ISIDA – це

Унікальність

У нас працює єдиний в Україні консультант з грудного вигодовування, сертифікований за міжнародним стандартом IBCLC

Піклування

Ми забезпечуємо цілодобове спостереження за мамою і малюком в післяпологовому періоді

Досвід

Ми маємо великий досвід і всі необхідні ресурси для лікування новонароджених,
які потребують виходжуванні та інтенсивної терапії

Все включено

У нашій клініці діє система «все включено»: ми забезпечуємо маму з малюком усім необхідним від халата і тапочок до предметів особистої гігієни і медикаментів

Безпека

Епідеміологічна безпека мами і малюка. Ми забезпечуємо надійний інфекційний контроль на всіх етапах перебування в клініці

1310 88410 716642
років пологовому будинкудітейпологівнедоношених дітей виходили наші неонатологи

Наші спеціалісти

Комплексні програми

Клініки, в яких доступний напрямок

Статті

Катерина Осадча: «Кожна мить із рідними для мене – щастя!»

18 лютого цього року в родині відомих телеведучих Катерини Осадчої та Юрія
Горбунова сталася найщасливіша подія – у них народився син! Зворушливі подробиці Катерина – тепер уже вдруге мама – розповіла в ексклюзивному інтерв’ю.

Таблет-харчування в клініці ISIDA – що це таке?

Збалансований раціон і дотримання принципів здорового харчування – основа здоров'я для будь-якої людини. Але ці чинники набувають особливого значення в період вагітності та після пологів. Адже йдеться вже про здоров'я одразу двох осіб – матері та дитини.

Ольга Фреймут розповіла про свій досвід пологів в ISIDA

Питання про те, якій клініці та якому лікарю довірити один із найважливіших моментів у житті – появу на світ дитини, – хвилює всіх без винятку мам. Вибір часто робиться за порадою родичів чи друзів, а його правильність перевіряється вже в процесі...

Підбірка матеріалів про грудне вигодовування

Спеціально до Всесвітнього тижня грудного вигодовування ми підготували підбірку матеріалів спеціалістів клініки ISIDA. Тут Ви знайдете статті, присвячені темі грудного вигодовування, презентації лікарів та відео зі спеціального семінару, який пройшов в клініці ISIDA.

Новини, заходи

Клініка ISIDA підтримала Всесвітній день недоношеної дитини

Клініка ISIDA підтримала проведення Дня недоношеної дитини в Києві: вранці 17 листопада неонатологи клініки ISIDA і батьки тих дітей, які народилися передчасно та які знаходяться зараз на виходжуванні в клініці, запустили в небо символічні повітряні кулі.

Відділення неонатології клініки ISIDA отримало унікальний кувез-трансформер для двійні

Для виходжування діток, які народилися передчасно, а також у разі деяких інших родових патологій і станів здоров'я малятка використовуються спеціальні кувези. У клініці ISIDA з'явився унікальний кувез Girraffe OmniBed, що поєднує в собі функції інкубатора та відкритої реанімаційної системи з підігрівом для новонароджених.

Усім майбутнім мамам в ISIDA експрес-курс із грудного вигодовування в подарунок

Фахівці клініки ISIDA приділяють величезну увагу підтримці грудного вигодовування. Адже, згідно з рекомендаціями ВООЗ, малюк повинен отримувати грудне молоко до двох років і довше. Про те, як уникнути ускладнень на цьому довгому шляху, розказують фахівці ISIDA на експрес-курсі «Грудне вигодовування від А до Я».

Відео напрямку