Часи роботи

 • ISIDA Медмістечко

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Пологи

Іванюта Олена Веніамінівна

Завідуюча акушерським відділенням, лікар акушер-гінеколог
Розрахуйте вартість пологів Онлайн-калькулятор

Пологовий ISIDA — це професійна допомога в комфортних умовах, перевірена часом

Пологи – це дуже індивідуальний процес, у кожної жінки він проходить з певними особливостями. Знання етапів пологового процесу допоможе сконцентруватися на тому, що слід робити в кожен конкретний момент.

Попередній план

Майбутня мама, яка спостерігається в ISIDA, може укласти договір на пологи з будь-якого тижня вагітності. Цей момент важливий не тільки з юридичної точки зору, але і з медичної. Незадовго до пологів пацієнтка проходить огляд у акушера-гінеколога, який складає попередній план ведення пологів. Потім він може бути переглянутий в залежності від клінічної ситуації, проте, в будь-якому випадку, це надійна підстраховка. Заздалегідь знаючи про можливі ризики, доктор обере найбільш оптимальну стратегію і разом з майбутньою мамою складе план дій.

Вибір на користь пологового ISIDA

Жінці, яка спостерігалася в іншому медзакладі, але прийняла рішення народжувати в ISIDA, необхідно оформити договір на пологи на 35-36 тижнях вагітності. Для цього потрібні паспорт та заповнена обмінна карта з результатами всіх обстежень вагітної. В ISIDA необхідно буде зробити УЗД і пройти огляди у терапевта і акушера-гінеколога. Продовжувати спостереження до пологів у попереднього лікаря або перейти під опіку фахівців ISIDA, вирішує пацієнтка.

Зовсім скоро

Нормальні пологи відбуваються з 37-ї по 41-й тиждень вагітності. Перші ознаки їх наближення є провісниками. Це відчутні, але ще рідкісні болі внизу живота. Вони можуть з'явитися за день або навіть за кілька діб до пологів. На цьому етапі правильним рішенням буде дзвінок в клініку. У пакет з ведення пологів в клініці ISIDA входить така послуга, як виклик карети швидкої медичної допомоги. Доктор підкаже, скористатися цією можливістю зараз або трохи почекати. Якщо пацієнтка прибула в пологовий будинок занадто рано, після консультації лікаря майбутні батьки приймають рішенні залишитися під наглядом фахівців ISIDA чи повернутись додому.

1-й період: пора в пологовий будинок

Про перехід до активної фази пологів свідчать регулярні – кожні 5 хвилин – перейми. Якщо з'явилися суттєві виділення або ж води відійшли без ознак перейм, в пологовий будинок необхідно їхати негайно. Із собою досить мати паспорт і обмінну карту – все інше забезпечить ISIDA. Лікар огляне пацієнтку, оцінить медичну ситуацію і разом з пацієнткою обговорять подальший перебіг пологів. Акушерка допоможе переодягнутися в спеціальний одяг, а також здійснити гігієнічні процедури. Далі медичний персонал буде контролювати процес пологів і надавати необхідну медичну допомогу. Спеціальна апаратура буде відстежувати частоту перейм і серцебиття малюка. Лікар час від часу перевірятиме стан розкриття шийки матки.

2-й період: народження крихітки

Коли шийка повністю розкриється, настає найвідповідальніший момент. Малюка до появи на світ підштовхують потуги – сильні мимовільні напруження м'язів під час сутичок. Лікарі будуть пояснювати пацієнтці, що саме відбувається в даний момент і радити, як себе вести, щоб потуги були максимально ефективними. Потужний період може тривати 1-2 години, і завершується народженням дитини. Немовля витирають стерильною пелюшкою і викладають мамі на груди. Пуповину перетискають і перерізають після того, як припиняється її пульсація.

3-й період: заключний

Заключний етап – народження дитячого місця. Після відділення плаценти лікар оглядає родові шляхи. Потім пацієнтка перебуває в пологовому залі ще 2 години, це необхідно для контролю над виділеннями і скороченням матки. За цей час неонатологи уважно оглянуть новонародженого. Ще в пологовому залі може відбутися перше годування крихітки, а за бажанням – і перше знайомство з татом, викладання дитини на його груди.

Після пологів

Мама і немовля отримують допомогу медперсоналу у всіх питаннях. Їх забезпечують всім необхідним: одягом, постільною білизною, косметичними наборами, харчуванням. Після фізіологічних пологів виписка відбувається після двох повних діб, в разі кесаревого розтину – після чотирьох. Якщо з боку матері або дитини є медичні показання для того, щоб затриматися в стаціонарі, доплачувати за перебування в клініці не доведеться.

Дикусарова Світлана Миколаївна, головний лікар клініки:

  * «Детально дізнатися про перебіг пологів в ISIDA можна на консультації у лікаря, на семінарах «Радість народження» програми ISIDA weekend, а також в Школі майбутніх батьків нашої клініки. Розуміти, як проходять пологи, дуже важливо. Разом з тим, народження дитини – це дуже індивідуальний процес. Відхилення від класичної схеми, яка описана в підручниках і протоколах, зовсім не є небезпечними. Запорука успіху – спільні зусилля: від лікарів потрібно професіоналізм, а від пацієнтки – довіру до медперсоналу»* Народження малюка – це один з найяскравіших і трепетних моментів в житті кожної матері. Ми з величезною радістю проживемо цей важливий, відповідальний і довгоочікуваний період разом з Вами.

Пологи в ISIDA – це

Унікальність

У нас працює єдиний в Україні консультант з грудного вигодовування, сертифікований за міжнародним стандартом IBCLC

Піклування

Ми забезпечуємо цілодобове спостереження за мамою і малюком в післяпологовому періоді

Досвід

Ми маємо великий досвід і всі необхідні ресурси для лікування новонароджених,
які потребують виходжуванні та інтенсивної терапії

Все включено

У нашій клініці діє система «все включено»: ми забезпечуємо маму з малюком усім необхідним від халата і тапочок до предметів особистої гігієни і медикаментів

Безпека

Епідеміологічна безпека мами і малюка. Ми забезпечуємо надійний інфекційний контроль на всіх етапах перебування в клініці

1310 88410 716642
років пологовому будинкудітейпологівнедоношених дітей виходили наші неонатологи

Наші спеціалісти

Комплексні програми

Клініки, в яких доступний напрямок

Статті

Підбірка матеріалів про партнерські пологи

Готуватися до партнерських пологів треба з усією відповідальністю, важливо продумати всі нюанси. Щоб Вам було легко і цікаво, пізнавально і корисно разом готуватися до майбутніх пологів, ми підготували добірку матеріалів про партнерські пологи від фахівців клініки ISIDA.

«Ми зробили це разом!» – розповідає про свої пологи в клініці ISIDA Дарія Полторацька

Пологи в клініці ISIDA для Даші Полторацької стали цілковитою несподіванкою – всі плани, які вона так старанно створювала, були порушені. Але це не завадило їй відгукнутися на заклик клініки ISIDA розповісти про свої пологи в рамках проекту «Найважливіший день» дуже щиро і напрочуд зворушливо.

«В ISIDA немає місця страху» – вважає Дарія Петченко, мати двох дівчаток

Під закінчення минулого, 2017 року, клініка ISIDA ініціювала унікальний проект «Найважливіший день». У рамках цього проекту щасливі мами на спеціально створених платформах у соціальних мережах і на сайті клініки ISIDA розповідали про те, як з'явилися на світ їхні малюки.

10 міфів про пологи розвінчує акушер-гінеколог Вероніка Данилко

Пологи в клініці SIDA, як і в будь-який іншій клініці – дуже важливий і складний процес. Тому він і пов’язаний з безліччю побоювань та упереджень. Які стереотипи належать до хибних, а які твердження частково правильні – допомагає розібратися Вероніка Данилко, акушер-гінеколог, заступник головного лікаря з медичної роботи клініки ISIDA.

«Пологи – це неймовірна подія», – вважає Лихолап Наталя.

Наприкінці 2017 року клініка ISIDA ініціювала унікальний проект під назвою «Найважливіший день», мета якого – з допомогою безлічі реальних історій показати і довести, що пологи – це унікальний, дуже зворушливий і красивий момент у житті сім'ї.

Новини, заходи

Клініка ISIDA дарує своїм пацієнткам сертифікати на програму відновлення після пологів

Клініка ISIDA постійно піклується про те, щоб мами насолоджувалися своїм материнством і якнайшвидше повернулися в гарну фізичну і психологічну форму після пологів. З цією метою в клініці розроблена програма післяпологового відновлення. Протягом 2018 року всім мамам, крихітки яких з'являться на світ у клініці ISIDA, будуть вручені сертифікати на цю програму.

Клініка ISIDA підтримала Всесвітній день недоношеної дитини

Клініка ISIDA підтримала проведення Дня недоношеної дитини в Києві: вранці 17 листопада неонатологи клініки ISIDA і батьки тих дітей, які народилися передчасно та які знаходяться зараз на виходжуванні в клініці, запустили в небо символічні повітряні кулі.

Відео напрямку