Часи роботи

 • ISIDA Медмістечко

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Пологи

Іванюта Олена Веніамінівна

Завідуюча акушерським відділенням, лікар акушер-гінеколог
Розрахуйте вартість пологів Онлайн-калькулятор

Пологовий ISIDA — це професійна допомога в комфортних умовах, перевірена часом

Пологи – це дуже індивідуальний процес, у кожної жінки він проходить з певними особливостями. Знання етапів пологового процесу допоможе сконцентруватися на тому, що слід робити в кожен конкретний момент.

Попередній план

Майбутня мама, яка спостерігається в ISIDA, може укласти договір на пологи з будь-якого тижня вагітності. Цей момент важливий не тільки з юридичної точки зору, але і з медичної. Незадовго до пологів пацієнтка проходить огляд у акушера-гінеколога, який складає попередній план ведення пологів. Потім він може бути переглянутий в залежності від клінічної ситуації, проте, в будь-якому випадку, це надійна підстраховка. Заздалегідь знаючи про можливі ризики, доктор обере найбільш оптимальну стратегію і разом з майбутньою мамою складе план дій.

Вибір на користь пологового ISIDA

Жінці, яка спостерігалася в іншому медзакладі, але прийняла рішення народжувати в ISIDA, необхідно оформити договір на пологи на 35-36 тижнях вагітності. Для цього потрібні паспорт та заповнена обмінна карта з результатами всіх обстежень вагітної. В ISIDA необхідно буде зробити УЗД і пройти огляди у терапевта і акушера-гінеколога. Продовжувати спостереження до пологів у попереднього лікаря або перейти під опіку фахівців ISIDA, вирішує пацієнтка.

Зовсім скоро

Нормальні пологи відбуваються з 37-ї по 41-й тиждень вагітності. Перші ознаки їх наближення є провісниками. Це відчутні, але ще рідкісні болі внизу живота. Вони можуть з'явитися за день або навіть за кілька діб до пологів. На цьому етапі правильним рішенням буде дзвінок в клініку. У пакет з ведення пологів в клініці ISIDA входить така послуга, як виклик карети швидкої медичної допомоги. Доктор підкаже, скористатися цією можливістю зараз або трохи почекати. Якщо пацієнтка прибула в пологовий будинок занадто рано, після консультації лікаря майбутні батьки приймають рішенні залишитися під наглядом фахівців ISIDA чи повернутись додому.

1-й період: пора в пологовий будинок

Про перехід до активної фази пологів свідчать регулярні – кожні 5 хвилин – перейми. Якщо з'явилися суттєві виділення або ж води відійшли без ознак перейм, в пологовий будинок необхідно їхати негайно. Із собою досить мати паспорт і обмінну карту – все інше забезпечить ISIDA. Лікар огляне пацієнтку, оцінить медичну ситуацію і разом з пацієнткою обговорять подальший перебіг пологів. Акушерка допоможе переодягнутися в спеціальний одяг, а також здійснити гігієнічні процедури. Далі медичний персонал буде контролювати процес пологів і надавати необхідну медичну допомогу. Спеціальна апаратура буде відстежувати частоту перейм і серцебиття малюка. Лікар час від часу перевірятиме стан розкриття шийки матки.

2-й період: народження крихітки

Коли шийка повністю розкриється, настає найвідповідальніший момент. Малюка до появи на світ підштовхують потуги – сильні мимовільні напруження м'язів під час сутичок. Лікарі будуть пояснювати пацієнтці, що саме відбувається в даний момент і радити, як себе вести, щоб потуги були максимально ефективними. Потужний період може тривати 1-2 години, і завершується народженням дитини. Немовля витирають стерильною пелюшкою і викладають мамі на груди. Пуповину перетискають і перерізають після того, як припиняється її пульсація.

3-й період: заключний

Заключний етап – народження дитячого місця. Після відділення плаценти лікар оглядає родові шляхи. Потім пацієнтка перебуває в пологовому залі ще 2 години, це необхідно для контролю над виділеннями і скороченням матки. За цей час неонатологи уважно оглянуть новонародженого. Ще в пологовому залі може відбутися перше годування крихітки, а за бажанням – і перше знайомство з татом, викладання дитини на його груди.

Після пологів

Мама і немовля отримують допомогу медперсоналу у всіх питаннях. Їх забезпечують всім необхідним: одягом, постільною білизною, косметичними наборами, харчуванням. Після фізіологічних пологів виписка відбувається після двох повних діб, в разі кесаревого розтину – після чотирьох. Якщо з боку матері або дитини є медичні показання для того, щоб затриматися в стаціонарі, доплачувати за перебування в клініці не доведеться.

Дикусарова Світлана Миколаївна, головний лікар клініки:

  * «Детально дізнатися про перебіг пологів в ISIDA можна на консультації у лікаря, на семінарах «Радість народження» програми ISIDA weekend, а також в Школі майбутніх батьків нашої клініки. Розуміти, як проходять пологи, дуже важливо. Разом з тим, народження дитини – це дуже індивідуальний процес. Відхилення від класичної схеми, яка описана в підручниках і протоколах, зовсім не є небезпечними. Запорука успіху – спільні зусилля: від лікарів потрібно професіоналізм, а від пацієнтки – довіру до медперсоналу»* Народження малюка – це один з найяскравіших і трепетних моментів в житті кожної матері. Ми з величезною радістю проживемо цей важливий, відповідальний і довгоочікуваний період разом з Вами.

Пологи в ISIDA – це

Унікальність

У нас працює єдиний в Україні консультант з грудного вигодовування, сертифікований за міжнародним стандартом IBCLC

Піклування

Ми забезпечуємо цілодобове спостереження за мамою і малюком в післяпологовому періоді

Досвід

Ми маємо великий досвід і всі необхідні ресурси для лікування новонароджених,
які потребують виходжуванні та інтенсивної терапії

Все включено

У нашій клініці діє система «все включено»: ми забезпечуємо маму з малюком усім необхідним від халата і тапочок до предметів особистої гігієни і медикаментів

Безпека

Епідеміологічна безпека мами і малюка. Ми забезпечуємо надійний інфекційний контроль на всіх етапах перебування в клініці

1310 88410 716642
років пологовому будинкудітейпологівнедоношених дітей виходили наші неонатологи

Наші спеціалісти

Комплексні програми

Клініки, в яких доступний напрямок

Статті

«Я вдячна за три врятовані життя»

Емоційний відгук Ірини ТОКАР на сайті клініки дав зрозуміти, що її розповідь має бути почута: декілька операцій, невтішні діагнози, невдалі спроби завагітніти і одна випадковість привели її до ISIDA – зрештою, історія завершилася хепі-ендом.

Вікторія Івашкіна: «Троє моїх синів народилися в напрочуд сонячні дні»

Пологи в клініці ISIDA Вікторія Івашкіна переживала двічі. Двоє з трьох синів – середній Давид і молодший Теодор, з'явилися на світ тут, у клініці ISIDA. «Старший Данило народився не в ISIDA, тому я маю, з чим порівнювати», – усміхається Вікторія.

Ольга Сушицька: «Моя дочка з'явилася на світ напередодні мого дня народження і стала найкращим подарунком»

Пологи в клініці ISIDA, на думку багатьох мам, усі уявлення про процес пологів змінюють майже на протилежні. Але про те, як саме це відбувається, дізнаватися потрібно з перших вуст. Наша сьогоднішня героїня – Ольга Сушицька.

Ірина Чайка: «Пологи в клініці ISIDA – це свято, навіть якщо це кесарів розтин»

Про те, що її другі пологи відбудуться в клініці ISIDA, Ірина Чайка знала ще до настання вагітності. У неї вже був досвід народження першої дитини, яка з’явилася на світ передчасно з допомогою операції кесаревого розтину. І повторення пережитого зовсім не хотілося...

Новини, заходи

Клініка ISIDA підтримала Всесвітній день недоношеної дитини

Клініка ISIDA підтримала проведення Дня недоношеної дитини в Києві: вранці 17 листопада неонатологи клініки ISIDA і батьки тих дітей, які народилися передчасно та які знаходяться зараз на виходжуванні в клініці, запустили в небо символічні повітряні кулі.

Відділення неонатології клініки ISIDA отримало унікальний кувез-трансформер для двійні

Для виходжування діток, які народилися передчасно, а також у разі деяких інших родових патологій і станів здоров'я малятка використовуються спеціальні кувези. У клініці ISIDA з'явився унікальний кувез Girraffe OmniBed, що поєднує в собі функції інкубатора та відкритої реанімаційної системи з підігрівом для новонароджених.

Усім майбутнім мамам в ISIDA експрес-курс із грудного вигодовування в подарунок

Фахівці клініки ISIDA приділяють величезну увагу підтримці грудного вигодовування. Адже, згідно з рекомендаціями ВООЗ, малюк повинен отримувати грудне молоко до двох років і довше. Про те, як уникнути ускладнень на цьому довгому шляху, розказують фахівці ISIDA на експрес-курсі «Грудне вигодовування від А до Я».

Відео напрямку